Модул CISCO MGBLX1 1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 km 414.91лв. Купи
място
Meraki MV71 Cloud Managed Outdoor HD Dome Camera

Производител: Cisco Systems

2,528.27лв. Прочети още
място
Meraki MV21 Cloud Managed Indoor HD Dome Camera

Производител: Cisco Systems

2,190.95лв. Прочети още
Кабел CISCO CAB-ACE= AC Power Cord, Europe
Кабел CISCO CAB-ACE= AC Power Cord, Europe

Производител: Cisco Systems

97.83лв. Прочети още
Rack Mount Kit for 1921, 1905
Rack Mount Kit for 1921, 1905

Производител: Cisco Systems

193.96лв. Прочети още
Four-port Voice Interface Card – FXO
Four-port Voice Interface Card – FXO

Производител: Cisco Systems

1,484.24лв. Прочети още
10GBASE-SR SFP Module
10GBASE-SR SFP Module

Производител: Cisco Systems

1,678.21лв. Прочети още
16-channel high-density voice and video DSP module
16-channel high-density voice and video DSP module

Производител: Cisco Systems

1,349.31лв. Прочети още
Модул CISCO MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver 268.18лв. Купи
Модул CISCO HWIC-2FE= Two 10/100 routed port HWIC
Модул CISCO HWIC-2FE= Two 10/100 routed port HWIC

Производител: Cisco Systems

2,808.26лв. Прочети още
Модул CISCO GLC-T= 1000BASE-T SFP
Модул CISCO GLC-T= 1000BASE-T SFP

Производител: Cisco Systems

758.99лв. Прочети още
Eight port 10/100/1000 Ethernet switch interface card
Eight port 10/100/1000 Ethernet switch interface card

Производител: Cisco Systems

1,517.98лв. Прочети още