Назад към Други


1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km

139.87лв.

Производител: Opzoon

5 налични

СЕП: SFP-LX-20_OPZOON Категория: Етикет:

Описание на продукта:

Категория Product : Common
Производител Opzoon
Гаранция 12
Партиден номер SFP-LX-20_OPZOON

Височина на опаковката (mm) 280
Ширина на опаковката (mm) 380
Дълбочина на опаковката (mm) 120